RNCF0805BTC909K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTC909K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF0805BTC909K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 909K OHM 0.1% 1/8W 0805
Datasheety: 1.RNCF0805BTC909K.pdf2.RNCF0805BTC909K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0805BTC909K
Part Number RNCF0805BTC909K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 909K OHM 0.1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2001337 pcs Datový list 1.RNCF0805BTC909K.pdf2.RNCF0805BTC909K.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RNCF Režim panel 909 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 909 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film