RNCF0805BTT162R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTT162R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF0805BTT162R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 162 OHM 0.1% 1/8W 0805
Datasheety: 1.RNCF0805BTT162R.pdf2.RNCF0805BTT162R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0805BTT162R
Part Number RNCF0805BTT162R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 162 OHM 0.1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 611971 pcs Datový list 1.RNCF0805BTT162R.pdf2.RNCF0805BTT162R.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±10ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RNCF Režim panel 162 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména RNC 20 TB 162 0.1% R