RNCF0805DKC10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805DKC10R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF0805DKC10R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10 OHM 0.5% 1/8W 0805
Datasheety: 1.RNCF0805DKC10R0.pdf2.RNCF0805DKC10R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0805DKC10R0
Part Number RNCF0805DKC10R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10 OHM 0.5% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3797848 pcs Datový list 1.RNCF0805DKC10R0.pdf2.RNCF0805DKC10R0.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RNCF Režim panel 10 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména RNC 20 T2 10 0.5% I