RNCF1206DKE2M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF1206DKE2M10
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.1M OHM 0.5% 1/8W 1206
Datasheety: 1.RNCF1206DKE2M10.pdf2.RNCF1206DKE2M10.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNCF1206DKE2M10
Part Number RNCF1206DKE2M10 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.1M OHM 0.5% 1/8W 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1450043 pcs Datový list 1.RNCF1206DKE2M10.pdf2.RNCF1206DKE2M10.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Série RNCF Režim panel 2.1 MOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 2.1 MOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film