RNCF1206DKE698R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF1206DKE698R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 698 OHM 0.5% 1/4W 1206
Datasheety: 1.RNCF1206DKE698R.pdf2.RNCF1206DKE698R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNCF1206DKE698R
Part Number RNCF1206DKE698R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 698 OHM 0.5% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1287939 pcs Datový list 1.RNCF1206DKE698R.pdf2.RNCF1206DKE698R.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Série RNCF Režim panel 698 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 698 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film