RNCF1206DTE634R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206DTE634R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF1206DTE634R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 634 OHM 0.5% 1/4W 1206
Datasheety: 1.RNCF1206DTE634R.pdf2.RNCF1206DTE634R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF1206DTE634R
Part Number RNCF1206DTE634R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 634 OHM 0.5% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1795223 pcs Datový list 1.RNCF1206DTE634R.pdf2.RNCF1206DTE634R.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Série RNCF Režim panel 634 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména RNC 32 T9 634 0.5% R