RNCF1210BTE3K01
Přehled produktu
Part Number: RNCF1210BTE3K01
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 3.01K OHM 0.1% 1/3W 1210
Datasheety: 1.RNCF1210BTE3K01.pdf2.RNCF1210BTE3K01.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF1210BTE3K01
Part Number RNCF1210BTE3K01 Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES SMD 3.01K OHM 0.1% 1/3W 1210 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 583185 pcs Datový list 1.RNCF1210BTE3K01.pdf2.RNCF1210BTE3K01.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.333W, 1/3W
Napětí - Rozdělení 1210 Tloušťka (Max) ±25ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Série RNCF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce RNCF1210BTE3K01 Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 FIFO je 2
Rozšířený popis 3.01k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Equivalent Resistance Series) ±0.1%
Popis RES SMD 3.01K OHM 0.1% 1/3W 1210 Coating, typ bydlení Thin Film