RNCF1210DTE825R
Přehled produktu
Part Number: RNCF1210DTE825R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 825 OHM 0.5% 1/3W 1210
Datasheety: 1.RNCF1210DTE825R.pdf2.RNCF1210DTE825R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF1210DTE825R
Part Number RNCF1210DTE825R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 825 OHM 0.5% 1/3W 1210 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 542144 pcs Datový list 1.RNCF1210DTE825R.pdf2.RNCF1210DTE825R.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Série RNCF Režim panel 825 Ohms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 825 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film