RNCF2010BKE866R
Přehled produktu
Part Number: RNCF2010BKE866R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 866 OHM 0.1% 1/3W 2010
Datasheety: 1.RNCF2010BKE866R.pdf2.RNCF2010BKE866R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF2010BKE866R
Part Number RNCF2010BKE866R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 866 OHM 0.1% 1/3W 2010 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 541472 pcs Datový list 1.RNCF2010BKE866R.pdf2.RNCF2010BKE866R.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Série RNCF Režim panel 866 Ohms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 866 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film