RNCF2010DTE28R0
Přehled produktu
Part Number: RNCF2010DTE28R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 28 OHM 0.5% 1/3W 2010
Datasheety: 1.RNCF2010DTE28R0.pdf2.RNCF2010DTE28R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF2010DTE28R0
Part Number RNCF2010DTE28R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 28 OHM 0.5% 1/3W 2010 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1138072 pcs Datový list 1.RNCF2010DTE28R0.pdf2.RNCF2010DTE28R0.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Série RNCF Režim panel 28 Ohms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 28 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film