RNCF2010DTE4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF2010DTE4R70 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF2010DTE4R70
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.7 OHM 0.5% 1/3W 2010
Datasheety: 1.RNCF2010DTE4R70.pdf2.RNCF2010DTE4R70.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF2010DTE4R70
Part Number RNCF2010DTE4R70 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 4.7 OHM 0.5% 1/3W 2010 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1165684 pcs Datový list 1.RNCF2010DTE4R70.pdf2.RNCF2010DTE4R70.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Série RNCF Režim panel 4.7 Ohms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména RNC 57 T9 4.7 0.5% R