RNCF2512DKE365K
Přehled produktu
Part Number: RNCF2512DKE365K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 365K OHM 0.5% 1/2W 2512
Datasheety: 1.RNCF2512DKE365K.pdf2.RNCF2512DKE365K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF2512DKE365K
Part Number RNCF2512DKE365K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 365K OHM 0.5% 1/2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 744619 pcs Datový list 1.RNCF2512DKE365K.pdf2.RNCF2512DKE365K.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Série RNCF Režim panel 365 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 365 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film