RNCF2512DTE232K
Přehled produktu
Part Number: RNCF2512DTE232K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 232K OHM 0.5% 1/2W 2512
Datasheety: RNCF2512DTE232K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF2512DTE232K
Part Number RNCF2512DTE232K Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES SMD 232K OHM 0.5% 1/2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 784233 pcs Datový list RNCF2512DTE232K.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.5W, 1/2W
Napětí - Rozdělení 2512 Tloušťka (Max) ±25ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Série RNCF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 2512 (6432 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce RNCF2512DTE232K Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 FIFO je 2
Rozšířený popis 232k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Equivalent Resistance Series) ±0.5%
Popis RES SMD 232K OHM 0.5% 1/2W 2512 Coating, typ bydlení Thin Film