RNCF2512DTE3K57
Přehled produktu
Part Number: RNCF2512DTE3K57
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.57K OHM 0.5% 1/2W 2512
Datasheety: RNCF2512DTE3K57.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF2512DTE3K57
Part Number RNCF2512DTE3K57 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.57K OHM 0.5% 1/2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 931563 pcs Datový list RNCF2512DTE3K57.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Série RNCF Režim panel 3.57 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 3.57 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film