RNCP0603FTD44K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCP0603FTD44K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 44.2K OHM 1% 1/8W 0603
Datasheety: RNCP0603FTD44K2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCP0603FTD44K2
Part Number RNCP0603FTD44K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 44.2K OHM 1% 1/8W 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 12107057 pcs Datový list RNCP0603FTD44K2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Série RNCP Režim panel 44.2 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.020" (0.50mm)
Funkce Anti-Sulfur, Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 44.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Složení Thin Film