RNCS0805BTE150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BTE150K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCS0805BTE150K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150K OHM 0.1% 1/10W 0805
Datasheety: 1.RNCS0805BTE150K.pdf2.RNCS0805BTE150K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCS0805BTE150K
Part Number RNCS0805BTE150K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 150K OHM 0.1% 1/10W 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1382599 pcs Datový list 1.RNCS0805BTE150K.pdf2.RNCS0805BTE150K.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RNCS Režim panel 150 kOhms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 150 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Složení Thin Film