RNCS0805CTC4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805CTC4R70 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCS0805CTC4R70
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.7 OHM 0.25% 1/10W 0805
Datasheety: 1.RNCS0805CTC4R70.pdf2.RNCS0805CTC4R70.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNCS0805CTC4R70
Part Number RNCS0805CTC4R70 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 4.7 OHM 0.25% 1/10W 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6018 pcs Datový list 1.RNCS0805CTC4R70.pdf2.RNCS0805CTC4R70.pdf
Tolerance ±0.25% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RNCS Režim panel 4.7 Ohms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména RNCS 20 T2 4.7 0.25% R