ZV130K2220T501N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV130K2220T501N Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ZV130K2220T501N
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu MOV 130VAC 500A 2220 SMD
Datasheety: ZV130K2220T501N.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ZV130K2220T501N
Part Number ZV130K2220T501N Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis MOV 130VAC 500A 2220 SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 62793 pcs Datový list ZV130K2220T501N.pdf
Varistorové napětí (typ) 205V Varistorové napětí (Min) 184.5V
Varistorové napětí (Max) 225.5V Série Automotive, AEC-Q200
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 2220 (5750 Metric)
Ostatní jména ZV130K2220T501NCT Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Maximální DC voltů 170V Maximální AC voltů 130V
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Energie 7.4J Detailní popis 205V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)
Aktuální - Překročení 300A