PEC19SACN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC19SACN Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PEC19SACN
Výrobce / značka: Sullins Connector Solutions
Popis produktu CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS
Datasheety: 1.PEC19SACN.pdf2.PEC19SACN.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PEC19SACN
Part Number PEC19SACN Výrobce Sullins Connector Solutions
Popis CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 48614 pcs Datový list 1.PEC19SACN.pdf2.PEC19SACN.pdf
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Board or Cable Plátování Unshrouded
Série - Rozteč řádků - Párování -
Pitch - Párování 0.100" (2.54mm) Obal Bulk
Celková délka kontaktu 0.650" (16.51mm) Ostatní jména S1032E-19
Provozní teplota -65°C ~ 125°C Počet řádků 1
Počet poloh Loaded All Počet poloh 19
Typ montáže Through Hole Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Pářil stohování Heights - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diferenciální přenos dat Polybutylene Terephthalate (PBT) Výška izolace 0.100" (2.54mm)
Izolační barva Black Ochrana proti vniknutí -
Funkce - upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis Connector Header Through Hole 19 position 0.100" (2.54mm) Jmenovitá hodnota proudu 3A
Typ kontaktu Male Pin Tvar kontaktu Square
Materiál kontaktu Phosphor Bronze Délka kontaktu - příspěvek 0.320" (8.13mm)
Délka kontaktu - párování 0.230" (5.84mm) Kontakt Tloušťka dokončení - pošta 100.0µin (2.54µm)