RL1632R-R360-F
SusumuSusumu
RL1632R-R360-F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL1632R-R360-F
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.36 OHM 1% 1/2W 1206
Datasheety: 1.RL1632R-R360-F.pdf2.RL1632R-R360-F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RL1632R-R360-F
Part Number RL1632R-R360-F Výrobce Susumu
Popis RES 0.36 OHM 1% 1/2W 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 710894 pcs Datový list 1.RL1632R-R360-F.pdf2.RL1632R-R360-F.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient 0/ +100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RL Režim panel 360 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména RL1632R-R360-F-T5
RL1632RR360F
RL16R.36FTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 360 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thin Film