NLV32T-R33J-PFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV32T-R33J-PFD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: NLV32T-R33J-PFD
Výrobce / značka: TDK Corporation
Popis produktu FIXED IND 330NH 450MA 400 MOHM
Datasheety: NLV32T-R33J-PFD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace NLV32T-R33J-PFD
Part Number NLV32T-R33J-PFD Výrobce TDK Corporation
Popis FIXED IND 330NH 450MA 400 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 847518 pcs Datový list NLV32T-R33J-PFD.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1210 (3225 Metric) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Unshielded Série NLV-PFD
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ferrite
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnost 330nH Výška - Sedící (Max) 0.094" (2.40mm)
Frekvence - Self Resonant 300MHz Detailní popis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 450mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
NLV32T-R27J-PFD
NLV32T-R27J-PFD
Výrobci: TDK Corporation
Popis: FIXED IND 270NH 450MA 360 MOHM
Na skladě: 929907 pcs
Stažení: NLV32T-R27J-PFD.pdf
RFQ
NLV32T-R33J-EF
NLV32T-R33J-EF
Výrobci: TDK Corporation
Popis: FIXED IND 330NH 450MA 400 MOHM
Na skladě: 847671 pcs
Stažení: NLV32T-R33J-EF.pdf
RFQ
NLV32T-R33J-PF
NLV32T-R33J-PF