HM66A-07286R8MLF13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HM66A-07286R8MLF13
Výrobce / značka: TT Electronics
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 1.3A 71 MOHM SMD
Datasheety: HM66A-07286R8MLF13.pdf
  • Zpráva
Specifikace HM66A-07286R8MLF13
Part Number HM66A-07286R8MLF13 Výrobce TT Electronics
Popis FIXED IND 6.8UH 1.3A 71 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5809 pcs Datový list HM66A-07286R8MLF13.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
stínění Shielded Série HM66A
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 6.8µH Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 71 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 71 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.3A