0100MD-1-003
TalemaTalema
0100MD-1-003 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0100MD-1-003
Výrobce / značka: Talema
Popis produktu XFMR TOROIDAL MED GRADE 100VA
Datasheety: 0100MD-1-003.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0100MD-1-003
Part Number 0100MD-1-003 Výrobce Talema
Popis XFMR TOROIDAL MED GRADE 100VA Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1866 pcs Datový list 0100MD-1-003.pdf
Hmotnost 2.4 lbs (1.1kg) Napětí - Sekundární (při plném zatížení) Parallel 120V, Series 240V
Napětí - Primární 100V, 120V, 200V, 240V Napětí - Izolace 5000Vrms
Typ Toroidal styl koncovky Wire Leads
Velikost / Rozměry 99.00mm Dia x 41.00mm W Série MD
Sekundárním vinutí (y) Single, Multiple Taps Primární vinutí (y) Dual, Multiple Taps
Power - Max 100 VA Ostatní jména 1295-1189
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Proud - výstup (Max) Parallel 830mA, Series 420mA centrum Tap No
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
0100MD-1-004
0100MD-1-004
Výrobci: Talema
Popis: XFMR TOROIDAL 100VA THRM PROTCT
Na skladě: 2341 pcs
Stažení: 0100MD-1-004.pdf
RFQ
0101-SS
0101-SS
Výrobci: RAF
Popis: PANEL SCREW KNOB SLOTTED #4-40
Na skladě: 27641 pcs
Stažení: 0101-SS.pdf
RFQ
0100MS
0100MS
Výrobci: N/A
Popis: IC EMI SHIELD 20-DIP
Stažení:
Výrobci: BEI Sensors
Popis: ENCODER ROTARY 1200PPR 28V
Na skladě: 252 pcs
Stažení:
01010002H
01010002H
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: FUSE CLIP CART 250V 15A CHASSIS
Stažení: 01010002H.pdf
01006470L
01006470L
Výrobci: Multi-Tech Systems, Inc.
Popis: NETWORKING POWER SUP 230VAC/9VDC