L01Z150S05
TamuraTamura
L01Z150S05 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: L01Z150S05
Výrobce / značka: Tamura
Popis produktu SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
Datasheety: L01Z150S05.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace L01Z150S05
Part Number L01Z150S05 Výrobce Tamura
Popis SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5089 pcs Datový list L01Z150S05.pdf
Napětí - Supply 5V Série -
Typ senzoru Hall Effect, Open Loop Citlivost -
Doba odezvy 10µs Polarizace Bidirectional
Obal Bulk Paket / krabice Module
Výstup Ratiometric, Voltage Ostatní jména MT7175
S1-L01Z150S05EY
Provozní teplota -10°C ~ 80°C Počet kanálů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Linearita ±1% Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence DC ~ 100kHz pro měření AC/DC
Detailní popis Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Proud - Supply (Max) 15mA
Proud - Sensing 150A Přesnost -