WSU135-2660-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU135-2660-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WSU135-2660-R
Výrobce / značka: Triad Magnetics
Popis produktu AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 36W
Datasheety: WSU135-2660-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace WSU135-2660-R
Part Number WSU135-2660-R Výrobce Triad Magnetics
Popis AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 36W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4559 pcs Datový list WSU135-2660-R.pdf
Hmotnost - Napětí - Výstup 13.5V
Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC Velikost / Rozměry 3.31" L x 2.07" W x 1.27" H (84.2mm x 52.5mm x 32.3mm)
Série WSU Region Použitý North America
Příkon (W) 36W Polarizace Negative Center
výstupní konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Ostatní jména 237-1446
WSU1352660R
Provozní teplota 0°C ~ 40°C Bez spotřeby elektrické energie 100mW (Max)
Typ vstupu Fixed Blade vstupní konektor NEMA 1-15P
Formulář Wall Mount Účinnost Level VI
Detailní popis 13.5V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Proud - výstup (Max) 2.66A
Délka přívodního kabelu 60" (1.52m) schválení cETLus