VS-20ETF02FP-M3
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-20ETF02FP-M3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VS-20ETF02FP-M3
Výrobce / značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE GEN PURP 200V 20A TO220FP
Datasheety: VS-20ETF02FP-M3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace VS-20ETF02FP-M3
Part Number VS-20ETF02FP-M3 Výrobce Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis DIODE GEN PURP 200V 20A TO220FP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 15877 pcs Datový list VS-20ETF02FP-M3.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) Standard Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 20A
Napětí - Rozdělení TO-220-2 Full Pack Série -
Stav RoHS Tube Reverse Time Recovery (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor při IF, F - Polarizace TO-220-2 Full Pack
Ostatní jména VS-20ETF02FP-M3GI Provozní teplota - spojení 160ns
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce VS-20ETF02FP-M3 Rozšířený popis Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220-2 Full Pack
Konfigurace dioda 100µA @ 200V Popis DIODE GEN PURP 200V 20A TO220FP
Proud - zpìtný únikový @ Vr 1.67V @ 60A Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 200V
Kapacitní @ Vr, F -40°C ~ 150°C