VS-50PFR140
Vishay Semiconductor Diodes Division
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VS-50PFR140
Výrobce / značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE STD REC 1400V 50A DO5
Datasheety: VS-50PFR140.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace VS-50PFR140
Part Number VS-50PFR140 Výrobce Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis DIODE STD REC 1400V 50A DO5 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 18460 pcs Datový list VS-50PFR140.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) Standard, Reverse Polarity Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 50A
Napětí - Rozdělení DO-203AB (DO-5) Série -
Stav RoHS Bulk Reverse Time Recovery (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odpor při IF, F - Polarizace DO-203AB, DO-5, Stud
Ostatní jména VS50PFR140 Typ montáže Chassis, Stud Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce VS-50PFR140
Rozšířený popis Diode Standard, Reverse Polarity 1400V (1.4kV) 50A Chassis, Stud Mount DO-203AB (DO-5) Konfigurace dioda -
Popis DIODE STD REC 1400V 50A DO5 Proud - zpìtný únikový @ Vr 1.5V @ 125A
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 1400V (1.4kV) Kapacitní @ Vr, F -55°C ~ 160°C
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
VS-50PFR40
VS-50PFR40
Výrobci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis: DIODE GEN PURP 400V 50A DO203AB
Na skladě: 21077 pcs
Stažení: VS-50PFR40.pdf
RFQ
VS-50PF80
VS-50PF80
Popis: DIODE GEN PURP 800V 50A DO203AB
Na skladě: 20381 pcs
Stažení: VS-50PF80.pdf
RFQ
VS-50PFR140W
VS-50PFR140W
Popis: DIODE STD REC 1400V 50A DO5