V110C28C100B3
VicorVicor
Vicor
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: V110C28C100B3
Výrobce / značka: Vicor
Popis produktu DC DC CONVERTER 28V 100W
Datasheety: V110C28C100B3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace V110C28C100B3
Part Number V110C28C100B3 Výrobce Vicor
Popis DC DC CONVERTER 28V 100W Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 3615 pcs Datový list V110C28C100B3.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 28V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 66V Napětí - vstup (Max) 154V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Série MICRO Příkon (W) 100W
Obal Bulk Paket / krabice Quarter Brick
Provozní teplota -20°C ~ 100°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce OVP, UVLO
Účinnost 86.3% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 66V - 154V Input
Proud - výstup (Max) 3.57A Číslo základní části V110C28C100