V110C3V3M50B
VicorVicor
Vicor
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: V110C3V3M50B
Výrobce / značka: Vicor
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Datasheety: V110C3V3M50B.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace V110C3V3M50B
Part Number V110C3V3M50B Výrobce Vicor
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 50W Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 5885 pcs Datový list V110C3V3M50B.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 66V Napětí - vstup (Max) 154V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Série MICRO Příkon (W) 50W
Obal Bulk Paket / krabice Quarter Brick
Provozní teplota -55°C ~ 100°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce OVP, UVLO
Účinnost 79.8% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 66V - 154V Input
Proud - výstup (Max) 15.15A Číslo základní části V110C3V3M50
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
V110C3V3M50B2
V110C3V3M50B2
Výrobci: Vicor
Popis: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Na skladě: 4831 pcs
Stažení: V110C3V3M50B2.pdf
RFQ
V110C3V3H50BN2
V110C3V3H50BN2
Výrobci: Vicor
Na skladě: 4872 pcs
Stažení: V110C3V3H50BN2.pdf
RFQ
V110C3V3M50BF
V110C3V3M50BF
Stažení: V110C3V3M50BF.pdf
V110C3V3H50BS3
V110C3V3H50BS3
Stažení: V110C3V3H50BS3.pdf
V110C3V3M50BF2
V110C3V3M50BF2
Stažení: V110C3V3M50BF2.pdf
V110C3V3H50BS
V110C3V3H50BS
Stažení: V110C3V3H50BS.pdf
V110C3V3M50B3
V110C3V3M50B3