V110C48C100BF2
Přehled produktu
Part Number: V110C48C100BF2
Výrobce / značka: Vicor
Popis produktu DC DC CONVERTER 48V 100W
Datasheety: V110C48C100BF2.pdf
  • Zpráva
Specifikace V110C48C100BF2
Part Number V110C48C100BF2 Výrobce Vicor
Popis DC DC CONVERTER 48V 100W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4924 pcs Datový list V110C48C100BF2.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 48V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 66V Napětí - vstup (Max) 154V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Série MICRO Příkon (W) 100W
Obal Bulk Paket / krabice Quarter Brick
Provozní teplota -20°C ~ 100°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OVP, UVLO
Účinnost 85.6% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 154V Input
Proud - výstup (Max) 2.08A Číslo základní části V110C48C100
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
V110C48C100B2
V110C48C100B2
Výrobci: Vicor
Popis: DC DC CONVERTER 48V 100W
Na skladě: 3057 pcs
Stažení: V110C48C100B2.pdf
RFQ
V110C48C100BG3
V110C48C100BG3
Výrobci: Vicor
Na skladě: 4805 pcs
Stažení: V110C48C100BG3.pdf
RFQ
V110C48C100B
V110C48C100B
Stažení: V110C48C100B.pdf
V110C48C100BL2
V110C48C100BL2
Stažení: V110C48C100BL2.pdf
V110C3V3T50BS2
V110C3V3T50BS2
Popis: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Stažení: V110C3V3T50BS2.pdf
V110C48C100BF
V110C48C100BF