V110C48T100BN2
Přehled produktu
Part Number: V110C48T100BN2
Výrobce / značka: Vicor
Popis produktu DC DC CONVERTER 48V 100W
Datasheety: V110C48T100BN2.pdf
  • Zpráva
Specifikace V110C48T100BN2
Part Number V110C48T100BN2 Výrobce Vicor
Popis DC DC CONVERTER 48V 100W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5162 pcs Datový list V110C48T100BN2.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 48V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 66V Napětí - vstup (Max) 154V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Série MICRO Příkon (W) 100W
Obal Bulk Paket / krabice Quarter Brick
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OVP, UVLO
Účinnost 85.6% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 154V Input
Proud - výstup (Max) 2.08A Číslo základní části V110C48T100