V110C5C75BF3
Přehled produktu
Part Number: V110C5C75BF3
Výrobce / značka: Vicor
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V 75W
Datasheety: V110C5C75BF3.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 735 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 735 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace V110C5C75BF3
Part Number V110C5C75BF3 Výrobce Vicor
Popis DC DC CONVERTER 5V 75W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 735 pcs Datový list V110C5C75BF3.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 5V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 66V Napětí - vstup (Max) 154V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Série MICRO Příkon (W) 75W
Obal Bulk Paket / krabice Quarter Brick
Provozní teplota -20°C ~ 100°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OVP, UVLO
Účinnost 83.6% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 66V - 154V Input
Proud - výstup (Max) 15A Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
V110C5C75BF
V110C5C75BF
Výrobci: Vicor
Popis: DC DC CONVERTER 5V 75W