V110C8M75BS3
VicorVicor
Vicor
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: V110C8M75BS3
Výrobce / značka: Vicor
Popis produktu DC DC CONVERTER 8V 75W
Datasheety: V110C8M75BS3.pdf
  • Zpráva
Specifikace V110C8M75BS3
Part Number V110C8M75BS3 Výrobce Vicor
Popis DC DC CONVERTER 8V 75W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6095 pcs Datový list V110C8M75BS3.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 8V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 66V Napětí - vstup (Max) 154V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Série MICRO Příkon (W) 75W
Obal Bulk Paket / krabice Quarter Brick
Provozní teplota -55°C ~ 100°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OVP, UVLO
Účinnost 84.3% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input
Proud - výstup (Max) 9.38A Číslo základní části V110C8M75