V300C2C50BF
VicorVicor
V300C2C50BF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: V300C2C50BF
Výrobce / značka: Vicor
Popis produktu DC DC CONVERTER 2V 50W
Datasheety: V300C2C50BF.pdf
  • Zpráva
Specifikace V300C2C50BF
Part Number V300C2C50BF Výrobce Vicor
Popis DC DC CONVERTER 2V 50W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6013 pcs Datový list V300C2C50BF.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 2V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 180V Napětí - vstup (Max) 375V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Série MICRO Příkon (W) 50W
Obal Bulk Paket / krabice Quarter Brick
Provozní teplota -20°C ~ 100°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OVP, UVLO
Účinnost 73.9% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 180V - 375V Input
Proud - výstup (Max) 25A Číslo základní části V300C2C50
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
V300C2C50BF3
V300C2C50BF3
Výrobci: Vicor
Popis: DC DC CONVERTER 2V 50W
Na skladě: 552 pcs
Stažení: V300C2C50BF3.pdf
RFQ
V300C2C50BG3
V300C2C50BG3
Výrobci: Vicor
Popis: DC DC CONVERTER 2V 50W
Na skladě: 4249 pcs
Stažení: V300C2C50BG3.pdf
RFQ
V300C2C50BF2
V300C2C50BF2
Popis: DC DC CONVERTER 2V 50W