V375C2T50BL3
VicorVicor
Vicor
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: V375C2T50BL3
Výrobce / značka: Vicor
Popis produktu DC DC CONVERTER 2V 50W
Datasheety: V375C2T50BL3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace V375C2T50BL3
Part Number V375C2T50BL3 Výrobce Vicor
Popis DC DC CONVERTER 2V 50W Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 5425 pcs Datový list V375C2T50BL3.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 2V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 250V Napětí - vstup (Max) 425V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Série MICRO Příkon (W) 50W
Obal Bulk Paket / krabice Quarter Brick
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce OVP, UVLO
Účinnost 73.9% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 250V - 425V Input
Proud - výstup (Max) 25A Číslo základní části V375C2T50