MAY2K7030B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MAY2K7030B
Výrobce / značka: Vishay Precision Group
Popis produktu RES 2.703K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Datasheety: 1.MAY2K7030B.pdf2.MAY2K7030B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20 pcs
  • Zpráva
Specifikace MAY2K7030B
Part Number MAY2K7030B Výrobce Vishay Precision Group
Popis RES 2.703K OHM 0.1% 0.3W RADIAL Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 8858 pcs Datový list 1.MAY2K7030B.pdf2.MAY2K7030B.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±2.5ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Radial Lead Velikost / Rozměry 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Série MA Režim panel 2.703 kOhms
Příkon (W) 0.3W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet účastnických ukončení 2 Výška - Sedící (Max) 0.335" (8.50mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 2.703 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Složení Metal Foil