Y145372K2000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: Y145372K2000T0L
Výrobce / značka: Vishay Precision Group
Popis produktu RES 72.2K OHM 0.01% 0.6W RADIAL
Datasheety: Y145372K2000T0L.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace Y145372K2000T0L
Part Number Y145372K2000T0L Výrobce Vishay Precision Group
Popis RES 72.2K OHM 0.01% 0.6W RADIAL Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 2625 pcs Datový list Y145372K2000T0L.pdf
Tolerance ±0.01% teplotní koeficient ±2ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Série Z Režim panel 72.2 kOhms
Příkon (W) 0.6W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Výška - Sedící (Max) 0.336" (8.53mm)
Funkce Moisture Resistant, Non-Inductive Poruchovost -
Detailní popis 72.2 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Složení Metal Foil