Y17463K83000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: Y17463K83000F0R
Výrobce / značka: Vishay Precision Group
Popis produktu RES SMD 3.83K OHM 1% 0.6W J LEAD
Datasheety: Y17463K83000F0R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace Y17463K83000F0R
Part Number Y17463K83000F0R Výrobce Vishay Precision Group
Popis RES SMD 3.83K OHM 1% 0.6W J LEAD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 12952 pcs Datový list Y17463K83000F0R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±0.2ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SMD Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Série SMR3DZ Režim panel 3.83 kOhms
Příkon (W) 0.6W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 3017 J-Lead Provozní teplota -55°C ~ 175°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.122" (3.10mm)
Funkce Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Poruchovost -
Detailní popis 3.83 kOhms ±1% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Složení Metal Foil