Y008916K2000FR1R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: Y008916K2000FR1R
Výrobce / značka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Popis produktu RES 16.2K OHM 0.6W 1% RADIAL
Datasheety: Y008916K2000FR1R.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace Y008916K2000FR1R
Part Number Y008916K2000FR1R Výrobce Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Popis RES 16.2K OHM 0.6W 1% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 14820 pcs Datový list Y008916K2000FR1R.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.6W
Napětí - Rozdělení - Tloušťka (Max) ±5ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Série RNC90Y
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace Radial
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce Y008916K2000FR1R Výška - Sedící (Max) 0.336" (8.53mm)
Funkce Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO je 2
Rozšířený popis 16.2k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Equivalent Resistance Series) ±1%
Popis RES 16.2K OHM 0.6W 1% RADIAL Coating, typ bydlení Metal Foil