Y14870R02500F0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y14870R02500F0W Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: Y14870R02500F0W
Výrobce / značka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Popis produktu RES SMD 0.025 OHM 1% 1W 2512
Datasheety: Y14870R02500F0W.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace Y14870R02500F0W
Part Number Y14870R02500F0W Výrobce Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Popis RES SMD 0.025 OHM 1% 1W 2512 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 27850 pcs Datový list Y14870R02500F0W.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 1W
Napětí - Rozdělení - Tloušťka (Max) ±15ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Série CSM
Stav RoHS Tray - Waffle Polarizace 2512 (6432 Metric)
Provozní teplota -65°C ~ 170°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce Y14870R02500F0W Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.89mm)
Funkce Current Sense, Moisture Resistant FIFO je 4
Rozšířený popis 0.025 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil ESR (Equivalent Resistance Series) ±1%
Popis RES SMD 0.025 OHM 1% 1W 2512 Coating, typ bydlení Metal Foil