AHA50AFB-4R53
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AHA50AFB-4R53
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RESISTOR CHASSIS MOUNT 4.53 OHM
Datasheety: AHA50AFB-4R53.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
252 pcs
  • Zpráva
Specifikace AHA50AFB-4R53
Part Number AHA50AFB-4R53 Výrobce Yageo
Popis RESISTOR CHASSIS MOUNT 4.53 OHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 28432 pcs Datový list AHA50AFB-4R53.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Velikost / Rozměry 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Série AHA
Režim panel 4.53 Ohms Příkon (W) 50W
Obal Bulk Paket / krabice Axial, Box
Provozní teplota -55°C ~ 250°C montážní Feature Flanges
Lead Style Solder Lugs Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.650" (16.50mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 4.53 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor