FMP-50FTF52-40R2
Přehled produktu
Part Number: FMP-50FTF52-40R2
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES MF 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: FMP-50FTF52-40R2.pdf
  • Zpráva
Specifikace FMP-50FTF52-40R2
Part Number FMP-50FTF52-40R2 Výrobce Yageo
Popis RES MF 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6908803 pcs Datový list FMP-50FTF52-40R2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Série FMP Režim panel 40.2 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Safety
Detailní popis 40.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Složení Metal Film