FMP100FTF52-62K
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FMP100FTF52-62K
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES MF 1W 1% AXIAL
Datasheety: FMP100FTF52-62K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FMP100FTF52-62K
Part Number FMP100FTF52-62K Výrobce Yageo
Popis RES MF 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3053626 pcs Datový list FMP100FTF52-62K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série FMP Režim panel 62 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Safety
Detailní popis 62 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Složení Metal Film