MF0204FRE52-2K7
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MF0204FRE52-2K7
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES MF 0.4W 1% AXIAL
Datasheety: MF0204FRE52-2K7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MF0204FRE52-2K7
Part Number MF0204FRE52-2K7 Výrobce Yageo
Popis RES MF 0.4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 8214794 pcs Datový list MF0204FRE52-2K7.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Série MF0 Režim panel 2.7 kOhms
Příkon (W) 0.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Detailní popis 2.7 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Složení Metal Film