MF0207FRE52-620R
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MF0207FRE52-620R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES MF 0.6W 1% AXIAL
Datasheety: MF0207FRE52-620R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MF0207FRE52-620R
Part Number MF0207FRE52-620R Výrobce Yageo
Popis RES MF 0.6W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 9165630 pcs Datový list MF0207FRE52-620R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série MF0 Režim panel 620 Ohms
Příkon (W) 0.6W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Detailní popis 620 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Složení Metal Film