MFR-50FRE52-4K3
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MFR-50FRE52-4K3
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES MF 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: MFR-50FRE52-4K3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MFR-50FRE52-4K3
Part Number MFR-50FRE52-4K3 Výrobce Yageo
Popis RES MF 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5125429 pcs Datový list MFR-50FRE52-4K3.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Série MFR Režim panel 4.3 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Detailní popis 4.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Složení Metal Film