MMF204BRC2K8
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MMF204BRC2K8
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Datasheety: MMF204BRC2K8.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MMF204BRC2K8
Part Number MMF204BRC2K8 Výrobce Yageo
Popis RES SMD 0.1% 0.4W MELF Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 238617 pcs Datový list MMF204BRC2K8.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±15ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MMF Režim panel 2.8 kOhms
Příkon (W) 0.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 2.8 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film