MMF204BRC36K
Přehled produktu
Part Number: MMF204BRC36K
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Datasheety: MMF204BRC36K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF204BRC36K
Part Number MMF204BRC36K Výrobce Yageo
Popis RES SMD 0.1% 0.4W MELF Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 272962 pcs Datový list MMF204BRC36K.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±15ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MMF Režim panel 36 kOhms
Příkon (W) 0.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 36 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MMF204BRC34K8
MMF204BRC34K8
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Na skladě: 276601 pcs
Stažení: MMF204BRC34K8.pdf
RFQ
MMF204BRC38K3
MMF204BRC38K3
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Na skladě: 288787 pcs
Stažení: MMF204BRC38K3.pdf
RFQ
MMF204BRC36K5
MMF204BRC36K5
Popis: RES SMD 0.1% 0.4W MELF