MMP100FRF620K
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MMP100FRF620K
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Datasheety: MMP100FRF620K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MMP100FRF620K
Part Number MMP100FRF620K Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 1W MELF Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2014525 pcs Datový list MMP100FRF620K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MMP Režim panel 620 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 620 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film