RE0805FRE074K12L
YageoYageo
RE0805FRE074K12L Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RE0805FRE074K12L
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 4.12K OHM 1% 1/8W 0805
Datasheety: RE0805FRE074K12L.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RE0805FRE074K12L
Part Number RE0805FRE074K12L Výrobce Yageo
Popis RES SMD 4.12K OHM 1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 15124958 pcs Datový list RE0805FRE074K12L.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RE Režim panel 4.12 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 4.12 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film